Athletico PR - São Paulo

Brezilya Serie A
04 Temmuz, 03:30 TR Saati


Athletico PR

Form: GBBBMG

Athletico PR, son olarak Vitoria karşısında 0-1'lik Serie A başarını tekrar etmek isteyecektir.

O maçta Athletico PR, %41 topa sahip olma oranına sahip oldu ve 2'si isabetli olmak üzere 7 gol girişiminde bulundu, takımı adına skor tabelasındaki tek oyuncu Julimar'dı (80'). Diğer tarafta Vitoria, kaleye 16 şut çekti ve bunların 3'ü isabetli oldu.

Son zamanlarda Athletico PR'nin savunma dayanıklılığı gösterdiği oldukça az görüldü. Athletico PR, önceki 6 maçlarının 5'inde rakiplerinin gol atmasını engelleyemedi ve bu süreçte 6 gol yedi.

Bu maç öncesinde Athletico PR, São Paulo karşısında son 2 lig maçından galibiyet alamadan ayrıldı ve kendi evinde oynadığı son 21 lig maçında mağlup olmadı, gerçekten bir kale gibi.


São Paulo

Form: BBMMGG

São Paulo, bu karşılaşmaya Serie A'da Bahia'yı 3-1'lik mağlup etmesinin ardından çıkıyor.

O maçta São Paulo, %40 topa sahip olma oranı ile oynadı ve 10 gol girişiminde bulundu, bunların 4'ü gol oldu. São Paulo'nun golcüleri Jonathan Calleri (30'), Ferreira (32') ve Luciano (65') idi. Diğer tarafta Bahia, kaleye 15 şut çekti ve bunların 6'sı isabetli oldu. Bahia'nın golünü Gilberto (49') attı.

São Paulo, son 6 maçının 5'inde rakiplerinin toplamda 9 gol atmasına izin verdi, savunmada sıkıntıların olduğu açık.

Önceki sonuçları gösteriyor ki São Paulo, son 2 lig maçında Athletico PR'ye karşı deplasmanda kazanamadı ve son 3 lig maçında deplasmanda galibiyet alamadı.


Kafa Kafaya

Tarafların 07/08/2021 tarihine kadar olan karşılaşmalarına baktığımızda, Athletico PR'nin 1, São Paulo'nun ise 3 galibiyet aldığını, beraberlik sayısının ise 2 olduğunu görüyoruz.

Bu maçlar boyunca iki taraf arasında toplam 13 gol atılırken, Athletico PR 4, São Paulo ise 9 gol kaydetti, bu da maç başına 2.17'lik bir gol ortalaması anlamına geliyor.

İki takımın ligdeki son karşılaşması, 29/10/2023 tarihinde oynanan ve Athletico PR 1-1 São Paulo skoruyla sonuçlanan Serie A maçıydı. O karşılaşmada Athletico PR, %43 topa sahip olma oranına sahip oldu ve 16 gol girişiminin 5'ini isabet ettirmeyi başardı, golü atan oyuncu Pablo'ydu (7'). Diğer tarafta São Paulo, kaleye 5 şut çekti ve bunlardan 2'si isabetli oldu, golü, Pablo Maia (10') attı.

Maçın hakemi Rafael Rodrigo Klein idi.


Takım Haberleri: Athletico PR

Athletico PR'ın teknik direktörü Juca Antonello'nun tamamen hazır bir oyuncu grubu mevcut ve sadece bir kondisyon sorunu var; Felipinho hasta olduğu için oynamayacak.


Takım Haberleri: São Paulo

Teknik direktör, Luis Zubeldía bir dizi uygun olmayan oyuncu ile uğraşmak zorunda. Rafinha, bacak sakatlığı; Pablo Maia, kas sakatlığı; Felipe Negrucci, baldır sakatlığı sebebiyle uygun değil.


Maç Tahmini

Düşüncemize göre, São Paulo, Athletico PR kadrosuna karşı gol atmakta zorlanabilir Athletico PR’nin ise en azından 1 gol bulabileceği kanaatindeyiz. Bu nedenle maçın sonunda Athletico PR lehine 1-0'lık bir üstünlük öngörüyoruz.

Umuyoruz ki güzel bir maç olur.


Bu maç için en iyi bahis oranları nelerdir?

Maç sonucu bahsine sunulan oranlara göz attığımızda, Athletico PR’nin galibiyetine 2.30, beraberliğe 3.20, kazanan tarafın Sao Paulo olacağına ise 3.15 ile en iyi oranların Tempobet'te sunulduğunu görüyoruz .

Toplam Goller 2.5 Alt bahsine sunulan 1.62 oranı da değerlendirmeyi unutmayın.


Maç Tahmini: 1:0
DAHA FAZLA