Brazilya - Kolombiya

Kupa Amerika, Grup D
03 Temmuz, 04:00 TR Saati


Brazilya

Form: GBGBBG

Brezilya, son Copa America maçında Paraguay karşısında elde ettiği 1-4'lük galibiyetin ardından benzer bir sonuç elde etmek isteyecektir.

O maçta Brezilya, %55 topa sahip olma oranına sahip oldu ve 6'sı kaleyi bulan 17 şutla oynadı, golcüler, Vinicius Júnior (35', 45'), Savinho (43') ve Lucas Paquetá (65') idi. Paraguay ise 15 gol girişiminde bulundu ve 6'sı isabetli oldu, takımı adına golü Omar Alderete (48') attı.

Brezilya, son 6 maçında 8 kez ağları bulmayı başardı ve bu maçlarda kendi kalesinde toplam 7 gol gördü.


Kolombiya

Form: GGGGGG

Kolombiya, en son, Copa America'da Kosta Rika karşısında aldığı 3-0'lık galibiyetin ardından çıkıyor bu maça çıkıyor.

O maçta Kolombiya, %64 topa sahip olma oranı ile oynadı ve 5'i kaleyi bulan 17 şut çekti. Kolombiya'nın golcüleri Luis Díaz (31'), Davinson Sánchez (59') ve Jhon Córdoba (62') idi. Kosta Rika ise 5 gol girişiminde bulundu ve isabet eden olmadı.

Kolombiya, savunmasının istikrarlı performansı sayesinde son 6 karşılaşmasında kendi kalesinde sadece 4 gol gördü. Bu süre zarfında kendi forvetleri 17 gol atmayı başardı. Önceki sonuçlar bir yana, bu maçta benzer bir eğilimin devam edip etmeyeceğini bekleyip göreceğiz.


Kafa Kafaya

İki takımın 05/09/2017 tarihine kadar olan geçmiş karşılaşmalarına bakıldığında, Brezilya'nın bu maçlardan 2'sini, Kolombiya'nın ise 1'ini kazandığı, 3 maçın ise berabere bittiği görülüyor.

Bu karşılaşmalarda, 7'si Brezilya'ya ve 6'sı Kolombiya'ya ait olmak üzere toplam 13 gol atıldı, bu da maç başına 2.17'lik bir gol ortalaması anlamına geliyor.

Tarafların karşılaştığı bir önceki lig maçı 17/11/2023 tarihinde oynanan ve Kolombiya'nın Brezilya'yı 2-1 yendiği WC Elemeleri - Güney Amerika maçıydı. O gün Kolombiya, %40 topa sahip olma oranı ile ve 10'u kaleyi bulan 23 şutla oynadı, skor tabelasındaki tek oyuncu Luis Díaz'dı (75', 79'). Diğer tarafta Brezilya, kaleye 12 şut çekti ve bunların 3'ü isabetli oldu, Gabriel Martinelli (4') golü attı.


Takım Haberleri: Brazilya

Brezilya, ilk yarıya Alisson Becker, Danilo, Lucas Beraldo, Marquinhos, Guilherme Arana, Bruno Guimaraes, Joao Gomes, Savio, Andreas Pereira, Rodrygo ve Endrick ile başlayarak 4-2-3-1 sistemini tercih edebilir gibi görünüyor.


Takım Haberleri: Kolombiya

Kolombiya'nın, 4-3-3 sisteminde oynayacağını ve Camilo Vargas, Daniel Munoz, Davinson Sanchez, Carlos Cuesta, Deiver Machado, Kevin Castano, Mateus Uribe, Jhon Arias, Luis Sinisterra, Jhon Duran ve Luis Diaz'ı tercih edeceğinizi düşünüyoruz.


Maç Tahmini

Brezilya'nın birçok gol fırsatını değerlendireceğini ve Kolombiya'nın gol atmakta zorlanabileceğini düşünüyoruz fakat yine de gol atmalarını bekliyoruz. Sonuç olarak, Brezilya'nın 3-1'lik rahat bir galibiyet alacağını öngörüyoruz.


Bu maç için en iyi bahis oranları nelerdir?

Brezilya’nın galibiyetine 1.90, beraberliğe 3.65, kazanan tarafın Kolombiya olacağına ise 3.80 ile maç sonucu bahsine en iyi oranlar Tempobet'in ’te sunuluyor.

Toplam Goller Alt/Üst 2.5 seçeneklerine sunulan cazip oranları da tekli ve kombine kuponlarınızda değerlendirmeyi unutmayın.


Maç Tahmini: 3-1
DAHA FAZLA