Çek Cumhuriyeti - Kuzey Makedonya

Uluslararası A Milli Hazırlık Maçları
10 Haziran, 19:00 TR Saati


Çek Cumhuriyeti

Form: MGBGGG

Bir önceki maçını kazanan Çek Cumhuriyeti, Ermenistan'a karşı 2-1'lik başarısının ardından benzer bir sonuç almayı umacak. Çek Cumhuriyeti adına goller; Ladislav Krejčí (45 ') ve Tomáš Chorý (77 ') tarafından atıldı. Edgar Sevikyan (14 ') ise Ermenistan adına gol attı.

Ivan Hašek'in çalıştırdığı Çek Cumhuriyeti, önceki 6 maçında toplam 9 kez gol attı ve bu da maç başına ortalama 1.5 gol demekti.


Kuzey Makedonya

Form: GMBBMM

Uluslararası Dostluk Maçları'nda Hırvatistan'a karşı yenilgiyi tatmasının ardından, Kuzey Makedonya ve taraftarları bu sefer daha iyi bir sonuç almayı umacaklar. Lovro Majer (10 ', 45') Hırvatistan için gol atan isimdi.

Rakamlar kendi hikayelerini anlatıyor. Kuzey Makedonya son 6 maçının 6'sında gol attı ve toplamda 12 gol yedi. Defansif olarak Kuzey Makedonya kesinlikle çok daha iyisini yapabilir.


Maç Tahmini

Çek Cumhuriyeti'nin çok fazla gol atma fırsatı yakalayacağını düşünüyoruz. Fakat Kuzey Makedonya gol bulmak konusunda zorlanabilir. Hakem son düdüğü çaldığında Çek Cumhuriyeti'nin 3-1 galip geleceğini düşünüyoruz.


Bu Maç İçin En Yüksek Oranlar Nelerdir?

Çek Cumhuriyeti 1.55, Beraberlik 4.10 ve Kuzey Makedonya 5.70 oranla güzel kazançlar getirebilir.


Maç Tahmini: 3-1DAHA FAZLA