Danimarka - Sırbistan

UEFA Euro 2024, Grup C
25 Haziran, 22:00 TR Saati


Danimarka

Form: BGGGBB

C Grubu'nda Danimarka ile İngiltere karşı karşıya gelmişti. Karşılaşma, iki takımında karşılıklı attğı 1 gol ile beraberlikle sonuçlanmıştı.

Bu maçta Danimarka, %51 oranında topa sahip oldu ve 16 gol girişiminde bulunarak tam 7 kez isabetli şut çekti. Danimarka'nın golü 34. dakikada Morten Blom Due Hjulmand'dan gelmişti. İngiltere takımı ise bu maçta 12 şut denemesi yaptı ve 4 kez isabetli şut kaydetti. İngiltere'nin golünü ise 18. dakikada Harry Kane kaydetmiş oldu.

Danimarka, rakip takımlara kendi kalesinde çok az gol fırsatı tanıdı ve oynamış oldukları son 6 maç içerisinde kendi kalesinde sadece 4 gole izin verdi.


Sırbistan

Form: MGMGMB

Sırbistan, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası C Grubu ikinci maçında, Slovenya karşısında son dakikada attığı golle sahadan 1:1'lik skor ile berabere ayrılmıştı.

Sırbistan'ın oynamış olduğu son 6 maça baktığımızda, 6 maçın her birinde en az 1 gol atıklarını görmekteyiz.


Maç Tahmini

Sırbistan'nın rakip, Danimarka karşısında en az 1 gol kaydedeceğini düşünyoruz. Danimarka'nın ise baskılı ve tempolu bir futbol ortaya sermesi ve maçı 2:1'lik bir skor ile kazanacağını tahmin ediyoruz.


Bu Maç İçin En Yüksek Oranlar Nelerdir?

Tempobet'in bu maça özel olarak sunduğu en yüksek oranlara baktığımızda, Danimarka'nın kazanması için 2.30 oran, Beraberlik seçeneği için 3.55 oran ve Sırbistan'nın galip gelmesi için tam 3.30 oranın sunulduğunu görmekteyiz.


Maç Tahmini: 2-1DAHA FAZLA