İsveç - Sırbistan

Uluslararası A Milli Hazırlık Maçları
08 Haziran, 19:00 TR Saati


İsveç

Form: BMGGMG

Bir önceki sonuçla moral bulan İsveç, Arnavutluk karşısında aldığı 1-0'lık Uluslararası Dostluk Maçı galibiyetinin ardından aynı başarının devamını umuyor. O maçta İsveç'in tek golcüsü Gustaf Nilsson (62') olmuştu.

İsveç takımı, önceki 6 karşılaşmasında 8 kez gol atmayı başardı ancak bu maçlarda 10 gol yediğini de unutmamak gerekiyor.


Sırbistan

Form: GMBMGM

Uluslararası Dostluk Maçlarında Avusturya'ya karşı oynadığı son maçtan mağlubiyetle ayrılan Sırbistan, burada işleri tersine çevirmeyi umacak.

O maçta Sırbistan'dan gol atan tek oyuncu Strahinja Pavlović (35') oldu. Avusturya'nın gollerini ise Patrick Wimmer (10') ve Christoph Baumgartner (13') kaydetti.

Geçmiş istatistiklere göz atıldığında Sırbistan'ın son 6 maçının 5'inde toplamda 10 gol yediği görülüyor, savunmada bazı sorunların olduğu açık. Aynı sonuç tekrarlanacak mı hep birlikte göreceğiz.


Kafa Kafaya

İki takımın karşılaştığı bir önceki lig maçı, 24/09/2022 tarihinde oynanan Uluslar Ligi maçıydı ve Sırbistan 4-1 İsveç skoruyla sonuçlanmıştı.

O gün Sırbistan, topa %53 oranında sahip oldu ve kaleye 14 şut çekip 7'sinde isabet sağladı, goller Aleksandar Mitrović (18', 45', 48') ve Saša Lukić (70') tarafından atıldı. Diğer taraftan İsveç ,10 gol girişiminde bulundu ve bunların 4'ü kaleyi buldu, golü Viktor Claesson (15') kaydetti.

Maçın hakemi Georgi Kabakov'du.


Maç Tahmini

Değerlendirmemiz, Sırbistan ve İsveç'in burada birbirinden çok farkı olmayacağı ve gollerin zor bulunacağı yönünde. Neler olacağını göreceğiz ancak az gol pozisyonuyla bir beraberlik olasılığı yüksek görünüyor, bu nedenle de maçın sonunda 0-0'lık skorla eşit bir maç öngörüyoruz.


Bu maç için en iyi bahis oranları nelerdir?

Maç sonucu bahsine sunulan oranları kıyasladığımızda, İsveç’in galibiyetine 2.55, beraberliğe 3.35, maçı Sırbistan’ın kazanacağına ise 2.70 ile en dikkat çeken oranların Tempobet’te sunulduğunu görüyoruz.

Eğer tarafınızı seçmekte zorlandıysanız Çifte Şans bahsine sunulan yüksek oranlardan da faydalanabilirsiniz.


Maç Tahmini: 0-0
DAHA FAZLA