Kolombiya - Panama

Copa America, Final Turu
07 Temmuz, 01:00 TR Saati

Kolombiya ve Panama arasındaki bu büyük Copa America çeyrek final karşılaşması cumartesi günü gerçekleşecek. Yarı final bileti söz konusu olduğu için heyecan verici bir karşılaşma olacağını düşünüyoruz. Kolombiya - Panama için tahminlerimizi, istatistiklerimizi ve oranlarımızı bu yazıda bulabilirsiniz.


Kolombiya

Form: GGGGGB

Kolombiya, Brezilya'ya karşı 1-1'lik Copa America maçında berabere kaldıktan sonra bu maça hazırlanıyor.

O maçta Kolombiya %49 topa sahip olmayı başardı ve 6'sı isabetli olmak üzere 13 gol girişiminde bulundu. Kolombiya için skor tablosundaki tek oyuncu Daniel Muñoz'du (45 '). Brezilya'nın 3'ü hedefe isabet eden 7 gol girişimi vardı. Raphinha (12 ') Brezilya için gol atan isimdi.

Kolombiya'nın katıldığı son 6 karşılaşmanın 5'inde maç başına üç veya daha fazla gol oldu. Rakip takımlar bu periyotta 5 gol atarken, Kolombiya toplam 17 gol atmayı başardı.


Panama

Form: GGMMGG

Panama, son maçında Bolivya'ya karşı 1-3'lük Copa America galibiyetinin ardından karşılaşmaya çıkacak.

O maçta Panama %49 topa sahip oldu ve 6'sı isabetli olmak üzere 13 şut çekti. Panama için golcüler; José Fajardo (22 '), Eduardo Guerrero (79 ') ve César Yanis (91') idi. Bolivya 7 şut çekti ve bunlardan sadece 4'ü kaleye isabet etti. Bruno Miranda (69 ') Bolivya için gol atan isimdi.

Panama son 6 maçının 5'inde gol attı ve toplamda 7 gol yedi. Bu sebeple defansif olarak Panama mükemmel sayılmaz.


Takım Haberleri: Kolombiya

Camilo Vargas, Daniel Munoz, Davinson Sanchez, Carlos Cuesta, Johan Mojica, Richard Rios, Mateus Uribe, Jhon Arias, James Rodriguez, Jhon Cordoba ve Luis Diaz'dan oluşan maçta, Los Cafeteros'un 4-3-3 sistemini kullanabileceğini düşünüyoruz.


Takım Haberleri: Panama

Los Canaleros'un; Orlando Mosquera, Edgardo Farina, Jose Cordoba, Carlos Harvey, Michael Murillo, Eric Davis, Cesar Blackman, Christian Martinez, Jovani Welch, Edgar Barcenas ve Jose Fajardo'dan başlayarak 3-2-4-1 sistemini kullanacağına inanıyoruz.


Maç Tahmini

Bu maç için Kolombiya'nın büyük olasılıkla kaleye çok fazla şut çekeceğini ve bunları değerlendireceğini düşünüyoruz. Öte yandan Panama, rakip savunmasını kırmakta zorlanabilir. Lakin yine de zaman zaman tehlikeli ataklar görebiliriz.

Maçın sonunda Kolombiya'nın 3-1'lik bir galibiyet marjı olacağını tahmin ediyoruz.


Bu maç için en iyi bahis oranları nelerdir?

Kolombiya 1.37, Beraberlik 5.30 ve Panama 9.75 oranla final turu için Tempobet'te yerini aldı. Tek yapmanız gereken yaz sezonunu kazançlı hale getirmek!


Maç Tahmini: 3-1
DAHA FAZLA