Uruguay - Kolombiya

Copa America, Final Turu
11 Temmuz, 03:00 TR Saati

Perşembe günü Uruguay ile Kolombiya arasında merakla beklenen Copa America yarı final karşılaşması için gerilim artmaya devam ediyor. Kazanan takımın ödülü final şansı!

Uruguay - Kolombiya maçı için tam tahminler, maç öncesi istatistikler ve oranlar için aşağıya kaydırın.


Uruguay

Form: BGGGGB

Uruguay, Brezilya'ya karşı 0-0 berabere kaldığı Copa America maçının ardından bu maça hazırlanıyor.

O maçta Uruguay %41 topa sahip olmayı başardı ve 1'i hedefe isabet eden 12 gol girişiminde bulundu. Öte yandan Brezilya'nın 3'ü hedefe isabet eden 7 gol girişimi vardı. Karşılaşmayı Uruguay penaltılarla 4-2 kazandı.

Son Uruguay maçlarının skorlarında genellikle 0 rakamı hakim. Bu maçtan önceki 6 maçın 5'inde "Karşılıklı Gol" bahsi kaybetti.


Kolombiya

Form: GGGGBG

Kolombiya, en son fikstüründe Panama'ya karşı 5-0'lık bir Copa America galibiyetinin ardından bu maça çıkıyor.

O maçta Kolombiya %52 topa sahip olmayı başardı ve 5'i isabetli olmak üzere 7 şut çekti. Kolombiya için goller; Jhon Córdoba (8 '), James Rodríguez (15 '), Luis Díaz (41 '), Richard Ríos (70 ') ve Miguel Borja (94 ') tarafından atıldı. Panama 14 şut çekti ve bunlardan 3'ü hedefe isabet etti.

Hücum odaklı Kolombiya, son altı maçında (tam olarak 19) çok sayıda gol attı. Bu bu süre zarfında maç başına atılan gol ortalaması 3.17'di.


Kafa Kafaya

13/10/2015 tarihine kadar olan geçmiş kafa kafaya karşılaşmalarına baktığımızda, Uruguay'ın bunlardan 2'sini kazandığını, Kolombiya'nın hiç kazanmadığını ve berabere kalan maç sayısının da 4 olduğunu görüyoruz.

Toplamda bu maçlar boyunca iki kulüp tarafından 14 gol paylaşıldı. Gollerden 10'u La Celeste'den ve 4'ü Los Cafeteros'tan geldi. Maç başına gol ortalaması da 2.33 oldu.

İkilinin yer aldığı son lig karşılaşması 12/10/2023 tarihinde oynandı ve Kolombiya 2-2 Uruguay'ın skoruyla sona erdi.

O maçta Kolombiya %49 topa sahip olmayı başardı ve 4'ü hedefe isabet eden 14 gol girişiminde bulundu. Goller James Rodríguez (35 ') ve Mateus Uribe (52 ') tarafından atıldı.


Maç Tahmini

Kolombiya ve Uruguay'ın arasında iyi bir mücadele olacacağını ve karşılıklı gol olabileceğini düşünüyoruz. Bu sebeple maçın sonunda 1-1'lik beraberlik görebiliriz.


Bu Maç İçin En Yüksek Oranlar Nelerdir?

Tempobet oranlarında Copa America maçları kazandırıyor. Uruguay 2.95, Beraberlik 2.90 ve Kolombiya 2.95 oranla yerini aldı.

Maç Tahmini: BeraberlikDAHA FAZLA